Directory

Direktori Pegawai Perbendaharaan Malaysia Sarawak

Tel No.: 082-421333 / 082-421755 / 425154 Fax no.: 082-424489

Emel: pmswk@mof.gov.my

GAMBAR NAMA DAN JAWATAN SAMBUNGAN EMEL
PEGAWAI KEWANGAN PERSEKUTUAN SARAWAK
01-SUNGKIH Mohd Saiful Sungkih Bin Abdullah
Pegawai Kewangan Persekutuan
100 sungkih@mof.gov.my
Kosong Kosong
Setiausaha Pejabat I
101 -
TIMBALAN PEGAWAI KEWANGAN PERSEKUTUAN SARAWAK
03-davina Davina Agnes Anak Enteli
Timbalan Pegawai Kewangan
200  davina@mof.gov.my
04-ELMI Elmi Fitri Binti Abu Kassim
Setiausaha Pejabat II
201 elmifitri.kassim@mof.gov.my
SEKSYEN KHIDMAT KORPORAT
 35-PUI Pui Lih Shan
Penolong Pegawai Kewangan
300 pui.lihshan@mof.gov.my
Unit Kewangan
08-NURFADZILAH Nurfadzilah binti Ismail
Penolong Akauntan
302 nurfadzilah.ismail@mof.gov.my
44-CYNDY Cyndy Anak Mojos
Penolong Akauntan (KUP)
304 cyndy.mojos@mof.gov.my
12-NURFADZILLAH Nurfadzillah Binti Hamdan
Pembantu Tadbir (Kew)
304 nurfadzillah.hamdan@mof.gov.my
Unit Sumber Manusia Dan Admin
28-KRISMAWATI Krismawati Binti Esen
Penolong Pegawai Tadbir
301 krismawati.esen@mof.gov.my
29-SEBIE Sebie Anak Chaong
Pembantu Tadbir Kanan (PTK)
303 sebie.chaong@mof.gov.my
Norain Nor Ain binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (PT/PO)
303 norain.zulkifli@mof.gov.my
Kosong Sim Miao Jia
Pembantu Tadbir (PT/PO)
304 miao.jia@mof.gov.my
Rozanawati Binti Abdul Razak
Pembantu Operasi
303 rozanawati.abdulrazak@mof.gov.my
Kosong Kosong
Pembantu Tadbir (PT/PO)
303 -
24-HAMZI Abang Hamzi Bin Abang Abu Bakar
Pemandu
810 hamzi.bakar@mof.gov.my
18-ZAINI Mohd Zaini Bin Ibrahim
Pemandu
810 zaini.ibrahim@mof.gov.my
23-HADLIN Hadlin Anak Sanyap
Pemandu
810 hadlin.sanyap@mof.gov.my
22-RIAD Riad Bin Mohd Bujang
Pemandu
810 riad.bujang@mof.gov.my
19-MOKHTAR Mokhtar Bin Ali
Pemandu
810 mokhtar.ali@mof.gov.my
20-WAN SALIM Wan Salim Bin Wan Sidek
Pemandu
810 salim.sidek@mof.gov.my
Kosong Kosong
Pemandu
810 -
25-FADILLAH Fadillah Bin Paieman
Pemandu
810 fadillah.paieman@mof.gov.my
SEKSYEN PENDAFTARAN KONTRAKTOR
26-DAYANG Dayang Arfahiza Binti Abang Junaidi
Penolong Pegawai Kewangan
400 arfahiza.junaidi@mof.gov.my
36-ABU KASSIM Abu Kassim Bin Ramli
Penolong Pegawai Tadbir
401 abukassim.ramli@mof.gov.my
27-RAPHELLA Raphella Etheria Anak Chamong
Penolong Pegawai Tadbir
402 raphella.chamong@mof.gov.my
Kosong Kosong
Penolong Pegawai Tadbir
402 -
37-RAMZANI Mohd Ramzani Bin Rasni
Pembantu Tadbir (PT/PO)
405 ramzani.rasni@mof.gov.my
hairoll Mohamad Heirull Wizam Bin Mohamad Shamsuddin Jaafar
Pembantu Tadbir (PT/PO)
602 heirul.wizam@mof.gov.my
Kosong Norina Anak Natan @ Jonathan
Pembantu Tadbir (PT/PO)
404 norina.jonathan@mof.gov.my
45-KAMRI Kamri Bin Pi’il
Pembantu Operasi
812 kamri.piil@mof.gov.my
17-YURNITAWATI Yurnitawati Binti Ibrahim
Pembantu Operasi
403 yurnitawati.ibrahim@mof.gov.my
SEKSYEN PEROLEHAN
40-JASTINA Jastina Binti Jamil
Penolong Pegawai Kewangan
500 jastina.jamil@mof.gov.my
Unit Kontrak Pusat/ Sekretariat Tender
41-SALIKIN Sharifah Nur Salikin Binti Wan Habib Sabli
Penolong Pegawai Tadbir
502 salikin.sabli@mof.gov.my
43-LILY Lily Ubong Jalong
Pembantu Tadbir (PT/PO)
501 lily.ubong@mof.gov.my
30-NAFISAH Nafisah Binti Budin
Pembantu Tadbir (PT/PO)
501 nafisah.budin@mof.gov.my
14-ATIQAH Atiqah Nurul Aqmar Maulad Marzuki
Pembantu Tadbir (PT/PO)
501 atiqah.maulad@mof.gov.my
16-AZLINA Azlina Binti Kamri
Pembantu Operasi
303 azlina.kamri@mof.gov.my
SEKSYEN KAWALAN DAN PEMANTAUAN
Constance Anak Gerunsin
Penolong Pegawai Kewangan
600 constance.gerunsin@mof.gov.my
Kosong Kosong
Penolong Pegawai Tadbir
601 -
11-CASSIDY Cassidy Anak Budit
Pembantu Tadbir (Kew)
810 cassidy.budit@mof.gov.my
33-AUGUSTA Augusta Perada Anak Gregory
Pembantu Tadbir (PT/PO)
812 augusta.gregory@mof.gov.my
Kosong Khatijah Ideris
Pembantu Tadbir (PT/PO)
812 khatijah.ideris@mof.gov.my
SEKSYEN KHIDMAT NASIHAT
  Zulkifli Bin Nahar
Penolong Pegawai Kewangan
805 zulkifli.nahar@mof.gov.my
42-PAIZAH Paizah Binti Affandi
Penolong Pegawai Tadbir
401 paizah.affandi@mof.gov.my
37-RAMZANI Azimah Binti Mat Said

Pembantu Tadbir (PT/PO)

702 azimah.said@mof.gov.my
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
06-LIONEL Hii Poung Ing
Pegawai Teknologi Maklumat
700 pihii@mof.gov.my
07-FARID Farid Sapril Bin Madeli
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
800 farid.madeli@mof.gov.my

Last Modified: Monday, 27th September 2021 at 5:13 PM