Direktori

Direktori Pegawai Perbendaharaan Malaysia Sarawak

Tel No.: 082-421333 / 082-421755 / 425154
Fax no.: 082-424489

Emell: pmswk@treasury.gov.my

GAMBAR NAMA DAN JAWATAN SAMBUNGAN EMEL
PEGAWAI KEWANGAN PERSEKUTUAN SARAWAK
01-SUNGKIH Mohd Saiful Sungkih Bin Abdullah
Pegawai Kewangan Persekutuan
100 sungkih@treasury.gov.my
03-ROSLIND Roslind Anak Ahen
Setiausaha Pejabat I
101 roslind.ahen@treasury.gov.my
TIMBALAN PEGAWAI KEWANGAN PERSEKUTUAN SARAWAK
02-ANUARDI Mohamad Anuardi Bin Hajani
Timbalan Pegawai Kewangan
200 anuardi.hajani@treasury.gov.my
04-ELMI Elmi Fitri Binti Abu Kassim
Setiausaha Pejabat II
201 elmifitri.kassim@treasury.gov.my
SEKSYEN KHIDMAT KORPORAT
05-VIVIEN Vivien Sipain
Penolong Pegawai Kewangan
300 vivien.sipain@treasury.gov.my
Unit Kewangan
08-ZALJIAH Zaljiah Binti Bojet
Penolong Akauntan
501 zaljiah.bojet@treasury.gov.my
44-CYNDY Cyndy Anak Mojos
Penolong Akauntan (KUP)
304 cyndy.mojos@treasury.gov.my
12-NURFADZILLAH Nurfadzillah Binti Hamdan
Pembantu Tadbir (Kew)
304 nurfadzillah.hamdan@treasury.gov.my
Unit Sumber Manusia Dan Admin
09-WENDDY Wenddy Anak Chali
Penolong Pegawai Tadbir
301 wenddy.chali@treasury.gov.my
13-AZALINA Azalina Binti Azahari
Pembantu Tadbir (PT/PO)
303 azalina.azahari@treasury.gov.my
14-ATIQAH Atiqah Nurul Aqmar Maulad Marzuki
Pembantu Tadbir (PT/PO)
303 atiqah.maulad@treasury.gov.my
15-SA'AMAH Sa’amah Binti Abang Bostaman
Pembantu Operasi
303 saamah.bostaman@treasury.gov.my
16-AZLINA Azlina Binti Kamri
Pembantu Operasi
0 azlina.kamri@treasury.gov.my
17-YURNITAWATI Yurnitawati Binti Ibrahim
Pembantu Operasi
304 yurnitawati.ibrahim@treasury.gov.my
24-HAMZI Abang Hamzi Bin Abang Abu Bakar
Pemandu
810 hamzi.bakar@treasury.gov.my
18-ZAINI Mohd Zaini Bin Ibrahim
Pemandu
810 zaini.ibrahim@treasury.gov.my
23-HADLIN Hadlin Anak Sanyap
Pemandu
810 hadlin.sanyap@treasury.gov.my
22-RIAD Riad Bin Mohd Bujang
Pemandu
810 riad.bujang@treasury.gov.my
19-MOKHTAR Mokhtar Bin Ali
Pemandu
810 mokthar.ali@treasury.gov.my
20-WAN SALIM Wan Salim Bin Wan Sidek
Pemandu
810 salim.sidek@treasury.gov.my
21-MILTON Milton Anak Gumbang
Pemandu
810 milton.gumbang@treasury.gov.my
25-FADILLAH Fadillah Bin Paieman
Pemandu
810 fadillah.paieman@treasury.gov.my
SEKSYEN PENDAFTARAN KONTRAKTOR
40-JASTINA Jastina Binti Jamil
Penolong Pegawai Kewangan
400 jastina.jamil@treasury.gov.my
42-PAIZAH Paizah Binti Affandi
Penolong Pegawai Tadbir
401 paizah.affandi@treasury.gov.my
41-SALIKIN Sharifah Nur Salikin Binti Wan Habib Sabli
Penolong Pegawai Tadbir
402 salikin.sabli@treasury.gov.my
27-RAPHELLA Raphella Etheria Anak Chamong
Penolong Pegawai Tadbir
804 raphella.chamong@treasury.gov.my
10-NYILI Nyili Anak Langa
Pembantu Tadbir Kanan
302/403 nyili.lang@treasury.gov.my
43-LILY Lily Ubong Jalong
Pembantu Tadbir (PT/PO)
404 lily.ubong@treasury.gov.my
hairoll Mohamad Heirull Wizam Bin Mohamad Shamsuddin Jaafar
Pembantu Tadbir (PT/PO)
404 heirul.wizam@treasury.gov.my
45-KAMRI Kamri Bin Pi’il
Pembantu Operasi
403 kamri.piil@treasury.gov.my
SEKSYEN PEROLEHAN
26-DAYANG Dayang Arfahiza Binti Abang Junaidi
Penolong Pegawai Kewangan
500 arfahiza.junaidi@treasury.gov.my
Unit Kontrak Pusat/ Sekretariat Tender
28-KRISMAWATI Krismawati Binti Esen
Penolong Pegawai Tadbir
502 krismawati.esen@treasury.gov.my
30-NAFISAH Nafisah Binti Budin
Pembantu Tadbir (PT/PO)
502 nafisah.budin@treasury.gov.my
29-SEBIE Sebie Anak Chaong
Pembantu Tadbir (PT/PO)
503 sebie.chaong@treasury.gov.my
SEKSYEN KAWALAN DAN PEMANTAUAN
31-HUDA Nurul Huda Binti Yusof
Penolong Pegawai Kewangan
600 huda.yusof@treasury.gov.my
32-CANDICE Candice Rennie @ Nur Amira Binti Abdullah
Penolong Pegawai Tadbir
601 candice.rennie@treasury.gov.my
11-CASSIDY Cassidy Anak Budit
Pembantu Tadbir (Kew)
810 cassidy.budit@treasury.gov.my
33-AUGUSTA Augusta Perada Anak Gregory
Pembantu Tadbir (PT/PO)
602 augusta.gregory@treasury.gov.my
34-ROZANAWATI Rozanawati Binti Abdul Razak
Pembantu Operasi
602 rozanawati.abdulrazak@treasury.gov.my
SEKSYEN KHIDMAT NASIHAT
35-PUI Pui Lih Shan
Penolong Pegawai Kewangan
805 pui.lihshan@treasury.gov.my
36-ABU KASSIM Abu Kassim Bin Ramli
Penolong Pegawai Tadbir
802 abukassim.ramli@treasury.gov.my
37-RAMZANI Mohd Ramzani Bin Rasni
Pembantu Tadbir (PT/PO)
702 ramzani.rasni@treasury.gov.my
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
06-LIONEL Lionel Lai
Pegawai Teknologi Maklumat
700 lionel.lai@treasury.gov.my
07-FARID Farid Sapril Bin Madeli
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
800 farid.madeli@treasury.gov.my

 

Terakhir Dikemaskini: Wednesday, 5th July 2017 at 2:46 PM