Direktori

Direktori Pegawai Perbendaharaan Malaysia Sarawak

No. Tel: 082-421333 / 082-421755 / 425154
No. Faks: 082-424489

Emel: pmswk@treasury.gov.my

NAMA DAN JAWATAN SAMBUNGAN E-MEL
PEGAWAI KEWANGAN PERSEKUTUAN SARAWAK
Mohd Saiful Sungkih Bin Abdullah
Pegawai Kewangan Persekutuan
100  sungkih@treasury.gov.my
Roslind Anak Ahen
Setiausaha Pejabat I
101 roslind.ahen@treasury.gov.my
TIMBALAN PEGAWAI KEWANGAN PERSEKUTUAN SARAWAK
Davina Agnes Anak Enteli
Timbalan Pegawai Kewangan
200 davina@treasury.gov.my
Elmi Fitri Binti Abu Kassim
Setiausaha Pejabat II
201 elmifitri.kassim@treasury.gov.my
SEKSYEN KHIDMAT KORPORAT
Vivien Sipain
Penolong Pegawai Kewangan
300 vivien.sipain@treasury.gov.my
Wenddy Anak Chali
Penolong Pegawai Tadbir
301 wenddy.chali@treasury.gov.my
Zaljiah Binti Bojet
Penolong Akaun
804 zaljiah.bojet@treasury.gov.my
Nyili Anak Langa
Pembantu Tadbir Kanan
302 nyili.lang@treasury.gov.my
SEKSYEN PENDAFTARAN KONTRAKTOR
Jastina Binti Jamil
Penolong Pegawai Kewangan
400 jastina.jamil@treasury.gov.my
Paizah Binti Affandi
Penolong Pegawai Tadbir
401 paizah.affandi@treasury.gov.my
Sharifah Nur Salikin Binti Wan Habib Sabli
Penolong Pegawai Tadbir
402 salikin.sabli@treasury.gov.my
SEKSYEN PEROLEHAN
Dayang Arfahiza Binti Abang Junaidi
Penolong Pegawai Kewangan
500 arfahiza.junaidi@treasury.gov.my
Krismawati Binti Esen
Penolong Pegawai Tadbir
501 krismawati.esen@treasury.gov.my
Raphella Etheria Anak Chamong
Penolong Pegawai Tadbir
502 raphella.chamong@treasury.gov.my
SEKSYEN KAWALAN DAN PEMANTAUAN
Nurul Huda Binti Yusof
Penolong Pegawai Kewangan
600 huda.yusof@treasury.gov.my
Candice Rennie @ Nur Amira Binti Abdullah
Penolong Pegawai Tadbir
601 candice.rennie@treasury.gov.my
SEKSYEN KHIDMAT NASIHAT
Pui Lih Shan
Penolong Pegawai Kewangan
805 pui.lihshan@treasury.gov.my
Abu Kassim Bin Ramli
Penolong Pegawai Tadbir
802 abukassim.ramli@treasury.gov.my
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
Lionel Lai
Pegawai Teknologi Maklumat
700 lionel.lai@treasury.gov.my
Farid Sapril Bin Madeli
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
800 farid.madeli@treasury.gov.my

Tarikh Terakhir Dikemaskini: Tuesday, 15th January 2019 at 8:36 AM